Beoordelingen van Veilinghuis Metropool. (Koeriersbedrijf) in Antwerpen (Antwerpen).
Veilinghuis Metropool
Bredabaan 360, 2170 Antwerpen, België
Beschrijving
Informatie over Veilinghuis Metropool, een Koeriersbedrijf in Antwerpen (Antwerpen)
Hier kunt u de locatie, de drukste periodes, de openingstijden, foto's, contactgegevens en echte recensies en opmerkingen geleverd door gebruikers van het Internet.
Deze plek heeft zeer goede recensies ontvangen, we raden aan om ze te bezoeken. Ze zullen je zeker een geweldige service geven.
Kaart
Openingstijden van Veilinghuis Metropool
Maandag
10:00–17:00
Dinsdag
10:00–17:00
Woensdag
Gesloten
Donderdag
10:00–17:00
Vrijdag
10:00–17:00
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten
Populaire tijden
Maandag
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Dinsdag
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Donderdag
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Vrijdag
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Beoordelingen van Veilinghuis Metropool
T. C.
Zoek je iets klein,of groot.Oud of nieuw.Breng een bod uit.Zeker een kijkje waard.Online kan ook.
B. V. l.
Man man zo verwonderd wat mensen allemaal bezaten en van de hand doen om het een tweede leven te geven. Er zal altijd wel wat te vinden zijn wat je wil kopen.
L. V. M.
Altijd vriendelijke mensen en met een beetje geluk gaat men gelukkig naar huis
P. G.
Gemoedelijke sfeer, regelmatig veilingen waar je koopjes kan doen of je eigen spullen laten verkopen.
J. C.
Goede koopjes te doen voor weinig geld
B. B.
Schoon vrouw aan den toog.
J. H.
Zelden een echt mooi object gezien, nogal voorbijgestreefd aanbod
t. l.
Vriendelijk onthaal , maar nemen alleen de duurdere items aan
j. K. v. R.
No Nonsens veiling alles heeft een prijs kan langdradig zijn als men veilingen niet gewoon zijn
S. V. d. W.
Hier zijn echt koopjes te vinden alsook antiek e.d.
P. H.
Kan ik aanbevelen´vriendelijke sevice
F. E. M.
Eerlijke verloop. Mooie spullen.
B. V. R.
1ste veiling bijgewoond in Metropool. Eerlijk en vlot verlopen, ga zeker terug.
R. C.
Klanten zijn hier duidelijk baas !! ( ? )
T. G.
Prachtige stukken in een zeer verzorgd kader
w. v.
Klantvriendelijk.
k. d.
👍🏻👍🏻👍🏻 …
k. b.
2wekelijkse veiling op dinsdag
P. L.
Koopjes
P. C.
(Vertaald) Zeer goede ontvangst en beschikbaarheid
C. Y.
(Vertaald) Leuke veilingzaal elke dinsdag open
c. w.
Top
(Vertaald)
Bovenkant
F. V.
Super
c.
top!!!!!
(Vertaald)
bovenkant!!!!!
A. W.
F. B.
t. m.
c. x.